Tinklapių kūrimas
Įvairios paskirties internetinių svetainių kūrimas
Skaityti plačiau >
Internetinės parduotuvės
Nestandartinės programinės įrangos kūrimas
Skaityti plačiau >
Naujienlaiškių siuntimas
Įterptinių sistemų prekyba, diegimas ir gamyba
Skaityti plačiau >

Įmonės naujienosVisos naujienos >

Internetinių parduotuvių kūrimas

UAB „IT uostas“ elektroninėms parduotuvėms diegia PrestaShop valdymo sistemą, kuri yra vienas iš e. komercijos lyderių Europoje, padedanti realizuoti, reklamuoti bei parduoti produktus.

PrestaShop leidžia administruoti ar atnaujinti sudėtingiausius inventorius vienu mygtuko paspaudimu. Labai lengvai galima redaguoti norimą tekstą ar informaciją, pakanka darbo su MS Word ar kitokiu redaktoriumi žinių. Taip pat,  PrestaShop integruoja daugybe mokėjimo galimybių. Verslo savininkai gali pasirinkti norimą mokėjimo būdą: mokėjimai bankiniu pavedimu, atsiskaitymai grynaisiais pinigais, mokėjimai.lt (el. bankininkystė, kreditinės kortelės), PayPal ir kt. PrestaShop užtikrina apmokėjimo gavimą su kliento informacija apie įsigytą prekę ir kliento asmenine informacija. Internetinėje parduotuvėje galima naudoti įvairias valiutas, pakanka nurodyti tik valiutos kursą.

Kiekvienas įmonės darbuotojas gali turėti atskirą prisijungimą prie internetinės parduotuvės, skirtingiems darbuotojams gali suteikti leidimus administruoti skirtingas parduotuvės sritis (administravimas, darbas su klientais, prekių katalogo pildymas, logistika ir k.t.).